MHI SERVIS Váš dealer hydraulické techniky

Posted in Průmysl.

Hydraulická kapalina je velmi důležitou součástí všech hydraulických systému. Slouží například k odvodu tepla, nečistot, mazání. Pokud nedodržíme její pravidelné výměny nebo filtraci může to vážně poškodit celý systém. Ale pokud se kapalina vůbec na místo určení nedostane, nastane fatální destruktivní proces. 

Aby se dostala hydraulická kapalina na místa, kde má být, slouží k tomu vysokotlaké potrubí nebo hadice. Potrubí je většinou zhotoveno z přesných bezešvých trubek, potrubí musí vydržet maximální tlak a tlakové rázy v potrubí. Pokud chcete, aby Vaše zařízení vydrželo co nejdéle, dopřejte mu ty nejkvalitnější díly.

hydraulické hadice

 

Sortiment hydraulických hadic k přepravě specifických látek v provozu:

  1. chemickém, 
  2. potravinářském, 
  3. čistícím a
  4. technickém.

Společnost MHI SERVIS používá k výrobě hydraulických hadic kvalitní hadicovinu od předního výrobce EATON Winner, Aeroquip, CIDAT nebo SEL. Tato hadicovina je vhodná k přepravě hydraulických kapalin na ropné či vodní bázi. K její výrobě je použita olejivzdorná syntetická pryž s jedním či více ocelovými oplety. Hadice se používají u strojů CAT, CATERPILLAR, JCB, LOCUST, VOLVO, CASE a spoustu dalších.