Znáte správné ventily?

Posted in Průmysl.

Víte, co jsou to ventily? Je to široký pojem, a tak si pod tímto termínem každý představí něco jiného. Někoho napadne ventil od potrubí, někoho zase od topení. My máme konkrétně na mysli ventil do potrubí určený k práci s průtokem a tlakem v systému, přičemž se nabídka ještě dále dělí na dílčí kategorie, které jsou rozdělené podle účelu použití. Na trhu jsou k zakoupení ventily jednosměrné, obousměrné, škrtící, tlakové, sedlové, bezpečnostní, výběrové, pojišťovací, kulové, manometrové, brzdné a mnoho dalších.

nechajte sa presvedčiť o kvalite

Posted in Průmysl.

Lexan sú polykarbonátové dosky, ktoré majú vysokú húževnatosť, nízku hmotnosť a schopnosť šetriť energiu. Dosky sú obojstranne opatrené špeciálnou ochrannou vrstvou pred škodlivými účinkami UV žiarenia. Dodávajú sa v transparentnej verzii, a napriek tomu sú mimoriadne odolné voči nárazom v teplotnom rozmedzí od - 40 ° C do +120 ° C. Často sa tak používa pri nerozbitnom zasklievanie.

lexan

Plech na plech!

Posted in Průmysl.

Najít firmu v oblasti leštění a broušení plechů, která by vám mohla garantovat nízkou cenu a vysokou kvalitu, není lehký úkol. Jednou z nich však je firma Fruněk INOX s.r.o., která se může pyšnit bohatou nabídkou služeb a produktů. Mezi službami najdete broušení, leštění, frézování, vrtání, řezání či ohýbání. Jestliže chcete využít některé z těchto služeb, navštivte firmu v prostorách průmyslové zóny ve Zlíně, kde má svou vlastní výrobní halu pro zprostředkování své práce.

Flexibilní přenosné ozvučení

Posted in Průmysl.

Hlavní myšlenka bezdrátové technologie je flexibilita. Nekonečné smotávání kabelů je už koncem a stále více lidí si osvojuje volnost a flexibilitu, které tato technologie nabízí. Díky jednoduchému připojení můžeme rychle a efektivně využívat náš čas. Taktéž i přenosné ozvučení patří mezi periferie, které preferujeme bezdrátové. Dokonce i instalace není náročná a obsluhu zvládneme i bez profesionála. Integrovaná baterie není závislá na připojení ke zdroji napětí a tak pohodlně zajišťuje práci. Sestavu si můžeme nakombinovat podle vlastních představ a požadavků, které požadujeme.

Hydraulické šroubení od MHI servis

Posted in Průmysl.

V hydraulickém zařízení by se neměla zanedbat žádná součástka, aby nedošlo ke zbytečným komplikacím. I jeden nekvalitní, či špatně umístěný šroub může napáchat při chodu zařízení velkou paseku. Pokud ale použijeme kvalitní a vhodné hydraulické šroubení, předcházíme těmto potížím. Na trhu existuje nespočet druhů přípojek, spojek, hrdel, matic, průchodek, rychlospojek, držáků trubek, hadice, redukční prvky do potrubí, převlečných matic, zátky a další. Laik se v tom rozhodně nemůže vyznat. Stačí napsat firmě, vyrábějící tyto komponenty, nechat si poradit a najít tu nejlepší cestu. Například od firmy MHI servis.