Šlapací traktůrky značky FALK

Posted in Rodina.

Chcete své malé ratolesti udělat opravdu velkou radost? Co takhle navštívit e-shop společnosti Astra, kde můžete například vybrat z jejich úplně nového sortimentu například šlapací traktůrek. Co vy na to? Je to zajisté dobrý nápad a Vašemu dítku se rozzáří oči stěstím.

šlapací traktory pro děti FALK

Astra nabízí šlapací traktůrky pro děti FALK, které mají odpojitelnou vlečku, čelní nakladač a rypadlo. Celý stroj se snadno ovládá a je stabilní, což zaručuje bezproblémové používání. Pokud nám záleží na bezpečnosti našich dětí, při výběru dávejme pozor na stabilitu, přítomnost ostrých hran a výrobní vady. Tyto všechny aspekty mohou za určitých okolností zranit dítě, ale také i okolí.

 

Traktůrky značky FALK jsou konstruovány pouze pro děti ve věku od 3-7 let, takže menší děti nevystavujme rizikům, že by se mohli zranit, například vlivem ztráty stability. Podobné upozornění platí pro starší sourozence, kteří by se neměli těm mladším vozit, protože hrozí zničení důležitých částí šlapacího traktůrku.

 

Jako malinký detail, který ocení ratolest, ale rodiče toho budou mít po chvíli doslova plné zuby je klakson umístěný na volantu!

Délka 229 cm
Výška 79 cm
Šířka 60 cm
Hmotnost 20 kg
Nosnost 50 kg
Doporučený věk 3 až 7 let.
Barva Žlutá