Kvalitní a levný digitální tisk

Posted in Ostatní.

Potřebujete potisknout PE lahve, dózy, plastové štítky, reklamní předměty, zrcadla či jiný typ produktu? Řešením je digitální tisk, který v současné době nastupuje na místo ofsetového tisku. Charakteristickým rysem digitálního tisku je vysoká efektivita, ale přitom se minimalizují náklady na tisk.

Efektivní komunikace se zákazníky

Posted in Podnikání.

Při prodeji produktu je důležitá především komunikace se zákazníky. Efektivní komunikace, která spadá mezi firemní školení, je založena na dokonalých komunikačních dovednostech. Mezi takzvané měkké dovednosti (soft skills) patří například asertivita, řešení konfliktů, empatie, naslouchání, poskytování zpětné vazby a další.

Dopřejte si správný odpočinek

Posted in Zdraví a životní styl.

Také máte rádi večerní atmosféru při procházce v létě, když svítí jenom noční lampy a šumí stromy? Přesně takovou procházku můžete zažívat denně, pokud pojedete na dovolenou do lázní. Klid, pohoda, krásné prostředí, krásné osvětlené fontány, utichlé parky. Takhle to vypadá po setmění ve všech lázeňských městech.

Co znamená mít funkci manažera

Posted in Podnikání.

Jednou z velmi důležitých rolí ve společnosti je manažer. Vedení společnosti zahrnují vůdci skupin, kteří někdy hrají i roli manažera, ředitele, viceprezidenta, výkonného viceprezidenta a generálního ředitele společnosti. Každá z těchto pozic má jiný rozsah odpovědnosti, ale všichni mají několik věcí, které dělají společně. Především vykonávají práci individuální a nesou za ni patřičnou odpovědnost. To nese tři základní úkoly. Za prvé, manažer je vůdce. Jako vůdce, manažer zřizuje a řídí vizi a poslání týmu. Zadruhé vytváří projekty a zatřetí musí být empatický a chápavý vůči svým podřízeným.

Flexibilní přenosné ozvučení

Posted in Průmysl.

Hlavní myšlenka bezdrátové technologie je flexibilita. Nekonečné smotávání kabelů je už koncem a stále více lidí si osvojuje volnost a flexibilitu, které tato technologie nabízí. Díky jednoduchému připojení můžeme rychle a efektivně využívat náš čas. Taktéž i přenosné ozvučení patří mezi periferie, které preferujeme bezdrátové. Dokonce i instalace není náročná a obsluhu zvládneme i bez profesionála. Integrovaná baterie není závislá na připojení ke zdroji napětí a tak pohodlně zajišťuje práci. Sestavu si můžeme nakombinovat podle vlastních představ a požadavků, které požadujeme.

Školní rozhlasy

Posted in Ostatní.

Školní rozhlas je zařízení, které se využívá především na základních a středních školách pro oznamování různých informací pro žáky i učitelský sbor. Nespornou výhodou je, že z jednoho místa lze oslovit a informovat všechny lidi na daném místě.

Vybavení školního rozhlasu se skládá s několika částí.

Hydraulické šroubení od MHI servis

Posted in Průmysl.

V hydraulickém zařízení by se neměla zanedbat žádná součástka, aby nedošlo ke zbytečným komplikacím. I jeden nekvalitní, či špatně umístěný šroub může napáchat při chodu zařízení velkou paseku. Pokud ale použijeme kvalitní a vhodné hydraulické šroubení, předcházíme těmto potížím. Na trhu existuje nespočet druhů přípojek, spojek, hrdel, matic, průchodek, rychlospojek, držáků trubek, hadice, redukční prvky do potrubí, převlečných matic, zátky a další. Laik se v tom rozhodně nemůže vyznat. Stačí napsat firmě, vyrábějící tyto komponenty, nechat si poradit a najít tu nejlepší cestu. Například od firmy MHI servis.

Nebankovní podnikatelské úvěry

Posted in Finance.

Pro podnikatele existuje zajímavá možnost, jak získat peníze pro případné rožšířování podniku nebo finanční krizi – mohou využít podnikatelské úvěry, jež nabízejí různé společnosti. Podnikatelské úvěry je tedy možno realizovat dvěma způsoby - prostřednictvím bankovních společností či pomocí zprostředkovatelů pro podnikatelské úvěry (nebankovních institucí).

Nejlepší digitální tisk u OFSITO

Posted in Ostatní.

Firma OFSITO vlastní jako jediná v republice tiskárnu EFI Rastek T-660, která slouží pro digitální tisk. Využívá se pro potisk obalů, pet lahví, výherních automatů, ale i pro potisk dřeva, kovu či skla. Mrkněte na web Ofsito.cz do kategorie Digitální tisk a dozvíte se více!

Křečové žíly

Posted in Zdraví a životní styl.

Objevily se vám na dolních končetinách modrofialové, nehezky vypadající a uzlovitě rozšířené žíly? Pravděpodobně se jedná o varixy neboli křečové žíly, jak je můžete znát pod neodborným názvem. Jedná se o onemocnění, které postihuje až třetinu světové populace. Zasahuje povrchový žilní systém dolních končetin. Nejčastěji se objevují u žen, ale ani u mužů nejsou výjimkou.

Ploty

Posted in Bydlení.

Pustili jste se do rekonstrukce svého domu? Pak nezapomínejte ani na exteriér, a tím máme na mysli nejen zahradu jako takovou, ale také plot, který zahradu ohraničuje. Dnes jsou ploty různé. Některé domy jsou obehnány plotem dřevěným, jiné zase kamenným. Ale je možné zkombinovat několik variant, to záleží pouze na vás. Vsázíte-li na jednoduchost, nechte si udělat oplocení od rodinné firmy Dobes.eu, která vám zpracuje cenovou nabídku, na již základě se pak rozhodnete.

Plotové sloupky - Dobes.eu

Posted in Bydlení.

Dočasné nebo trvalé oplocení se využívá ve stavebnictví nebo architektuře, ale použít plotové sloupky lze také v jiných oblastech. Své uplatnění mají například v zemědělství, kde oplocení slouží jako ohradníkové hrazení pastvin nebo dělicí stěny vinohradů. Plotové sloupky se využívají také v lesnictví, u lesních školek. S nabídkou ocelových plotových sloupků přichází na trh zlínská rodinná firma Kovovýroba Dobeš, která se dále věnuje výrobě plotových systémů, branek a křídlových nebo pojezdových bran.