Vyrobte si kartu, kterou každý bude chtít

Posted in Finance.

Plastové karty dnes hýbou světem. Schválně – když otevřete peněženku, kolik jich tam najdete?

Pro většinu firem se jedná o firemní vizitku, která má navíc různou funkci – věrnostní program, bonus body, klubová karta apod. Proto je nutné také přemýšlet nad designem a celkovým vzhledem karty. Grafika a design hrají velkou roli, často jsou oblíbené i možnosti vybrat si vlastní motiv na kartu. Samozřejmě je dobré držet se korporátního designu společnosti a trendů v této oblasti. Dávno odzvonilo barevným přeplácaným obrázkům. Dnes se hraje na jednoduchost, linii a eleganci. Pokud tedy chcete vyrobit takového karty, pak je nutné najít firmu, která se zabývá potiskem plastu. 

I vás se může týkat exekuce nemovistostí

Posted in Finance.

Dostali jste se do finanční tísně? Obáváte se exekuce nemovitostí? Nechcete přijít o střechu nad hlavou? Obraťte se na finanční specialisty, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti. Rychlým a efektivním způsobem jsou ochotni vyřešit vaši exekuci, která se vztahuje na nemovitost. Touto cestou se můžete dostat ze své tíživé finanční situace.
Jestliže požádáte o exekuce nemovitostí, můžete se těšit na profesionální přístup, seriózní jednání a také rychlý zásah, díky němuž ušetříte nejen peníze, ale zároveň nepřijdete o střechu nad hlavou. Jakmile je na dům uvalena exekuce, nemůžete ho prodat, ani s ním nijak manipulovat. Nechcete-li být nijak omezováni, obraťte se na finanční specialisty, kteří se o vše postarají.

Jak vybrat nebankovní půjčku?

Posted in Finance.

Na finančním trhu jsou dnes půjčky velice žádané. Stejně jako všechny druhy půjček, tak i nebankovní půjčky jsou vhodné pouze v určité situaci. Sami uznáte, že platit nákup automobilu kreditní kartou je nesmysl. Stejně tak je nesmysl utratit nebankovní půjčku, kterou budete splácet několik měsíců, během jednoho víkendu. A proto vám přinášíme několik rad, jak přistupovat k výběru půjček.

Nebankovní podnikatelské úvěry

Posted in Finance.

Pro podnikatele existuje zajímavá možnost, jak získat peníze pro případné rožšířování podniku nebo finanční krizi – mohou využít podnikatelské úvěry, jež nabízejí různé společnosti. Podnikatelské úvěry je tedy možno realizovat dvěma způsoby - prostřednictvím bankovních společností či pomocí zprostředkovatelů pro podnikatelské úvěry (nebankovních institucí).

Nebankovní hypotéka

Posted in Finance.

Finanční trh je rozmanitý, a tak najít vhodnou nebankovní společnost, která má ve svém portfoliu výhodnou hypotéku, je nelehký úkol. Dnes je nebankovní hypotéka v portfoliu produktů mnoha nebankovních společností. Jednou z nich je také Dům dluhu, který nabízí výhodnou hypotéku bez poplatků předem. Jestliže se obáváte podvodných firem, jichž je v nebankovním sektoru celá řada, vsaďte na Dům dluhu.