Posuvná střecha nad hlavou

Posted in Bydlení.

Probudíte se z červencového zdřímnutí pod širým nebem ve 4 odpoledne, zrovna ve chvílích, kdy sluneční paprsky těžce prorážely víčkami. Než se ale vůbec zvládnete protáhnout, tak uslyšíte hřmění několik kilometrů daleko a první kapky Vám začínají padat na obličej. Vy zmáčknete tlačítko a místo širého nebe máte nad hlavou střechu. Budoucnost nebo slastná realita?

pergola s posuvnou střechou

Přichází víkend a s ním oblíbený úklid

Posted in Bydlení.

Vsadím se, že to určitě znáte. Přichází víkend a namísto toho, aby jste si odpočinuli a jeli někam na výlet, tak se “musíte” vrhnout na úklid. Při pohledu na podlahu to vypadá jako by jste v životě nevysávali a nevytírali. A to i přes to, že minulou sobotu jste dělali přesně to samé. Je to jako zlý sen, kterého se snad nikdy nezbavíte.

 

 

čistící prostředky

 

Terasy jsou symbolem odpočinku

Posted in Bydlení.

terasy

Také milujete večery, kdy sedíte na terase v křesílku, koukáte na západ slunce, jste zabalená do deky a popíjíte horký čaj nebo čokoládu? My ženy milujeme takovéto chvíle. Jsou plné pohody, vzpomínek a melancholie.

Pánové mají zase jiné chvilky. Čepované pivečko, kamarádi, fotbal a flákota masa. Většina chlapů nejsou vzpomínaví (tedy nepotřebují chvilky na terasy s čajem a vzpomínat na to, jaké to bylo). Ovšem možná to nepřiznají, ale také mají rádi své melancholické chvilky s kamarády a pivem v ruce. Proto musíte souhlasit, když řeknu, že terasy ovlivňují naše životy radikálním způsobem!

Proč si nechat udělat návrhy interiérů

Posted in Bydlení.

Po prvním kontaktu a několika konverzacích získá jak klient tak zadavatel přesnou představu o tom, jak by finální interiér měl vypadat. Poté se dá designér do práce. Z podkladů se vytvoří 2D a 3D model interiéru, navrhne se ideální dispoziční rozmístění, vymyslí/naskicuje design jednotlivých prvků nábytku, případně použije nábytek typový.
Dále zvolí vhodnou materiálovou a barevnou kombinaci, výběr světel, doplňků, dekorací atd.
Vizualizace s komentářem se zašlou zákazníkovi, kterého designér následně kontaktuje a vysvětlí mu vše co se týče návrhu a designu. Po rozhovoru s klientem se případně návrh upraví dle jeho připomínek. A tak vznikají návrhy interiérů.