Tvorba www stránek aneb proč mít moderní webovou stránku

Posted in Internet.

tvorba www stránek

Kvalitní webová stránka by měla být samozřejmostí pro všech korporace. Pakliže jste doposud webovou prezentaci firmy neřešili, je nejvyšší čas staré weby vyměnit za moderní a nápadité. Reprezentativní webová stránka osloví široké spektrum zákazníků mnohem rychleji než billboardy a tištěné letáky. Navíc vám tvorba www stránek ušetří nemalé finanční prostředky. V následujících řádcích si prozradíme, proč mít webovou prezentaci firmy.

Optimalizace stránek pro vyhledávače – proč se do ní pouštět?

Posted in Internet.

optimalizace stránek pro vyhledávače

Provozujete internetový obchod či máte na internetu firemní prezentaci? Potom jste se asi se zkratkou SEO či pojmem optimalizace stránek pro vyhledávače setkali. Pod zkratkou SEO se skrývá anglické slovní spojení Search Engine Optimization. Cílem SEO je zlepšit pozice stránky ve vyhledávačích (Seznam, Google) při vyhledávání relevantních klíčových slov. Touto cestou můžete získat nové návštěvníky, které potom proměníte na své zákazníky. Pojďme se podívat na SEO podrobněji.

PPC reklama a její výhody

Posted in Internet.

V internetovém marketingu se řeší především reklama. Velmi oblíbenou internetovou reklamou je PPC reklama (Pay Per Click). Jedná se o reklamu, u které platíte za kliknutí. Jak už napovídá název reklamy, inzerent neplatí za to, že je reklama zobrazena, ale za to, že na ni něko klikne a přesměruje se na jeho webové stránky. Máte tak přehled o tom, kolik návštěvníků přes tuto reklamu k vám přijde.