Peněženka dělá muže gentlemanem

Posted in Krása a móda.

Na začátek hned mírné rozdělení mužské populace. Paříte mezi může, kteří si nechávají kupovat věci od příbuzných, až když jsou opravdu ostudné, nebo se řadíte mezi muže, kteří si svůj vlastní styl během let vyšperkovali a radši si koupí přesně takové věci, které se jim hodí k image a né, když už je třeba opotřebované věci vyhodit. Tento článek je spíše mířen pro druhou skupinku mužů, nicméně nikdy není pozdě objevit svůj styl a stát se gentlemanem i v pozdějším věku, kdy je mužské charisma vyšší, než v mládí. Ono mít styl znamená sladit vkusně všechno oblečení, účes, vousy a doplňky do jednoho harmonizovaného celku. Když byla řeč o doplňcích, dnes se něco dozvíme o pánských peněženkách a jejich vývoji.
kožené pánské peněženky

Buďte moderní a nakupujte drogerii online

Posted in Krása a móda.

Doba, kdy jsme pro všechno museli jít přímo do města je dávno za námi. Dnes už zkrátka můžeme ležet v posteli a dopřát si všechno co potřebujeme. Pokud máme hlad, můžeme si objednat pizzu nebo pokud jste fanouškem čínské kuchyně můžete si objednat třeba i jídlo čínského typu. A to vše díky internetu. Nicméně v těchto zimních měsících je třeba se vyzbrojit i kvalitní kosmetikou, abychom tak ochránili naši pokožku před nepříjemným mrazem a studeným větrem. Pořiďte si tedy kosmetiku z online drogerie přímo v pohodlí vašeho domova a nebudete tak muset čelit té kruté zimě. Ušetříte čas, strávený cestou do kamenné drogerie a dokonce často i peníze, protože zboží na internetu včetně drogerie je někdy o hodně levnější než v obchodech. Kromě toho zboží si můžete krásně prohlédnout a přesně najít to co požadujete. Můžete se vyfiltrovat produkty podle značek, kategorií nebo třeba ceny. A nikdo vám tak tedy nenutí produkty, o které nemáte vůbec zájem.

 

 

 

Moderní rekonstrukce bytů

Posted in Krása a móda.

Byty se opět dostávají do oblíbené pozice, jelikož mladé páry nechtějí stavit nové domy a starat se například o zahradu. Proto dochází naopak k častým rekonstrukcím starých bytů. Aby taková rekonstrukce bytů trošku vypadala a bydlení v něm mělo smysl, je třeba být inovativní a kreativní. Není třeba obsáhlého vybavení, naopak v jednoduchosti síla. Zejména barva zdi může hrát klíčovou roli v celém nastavení bytu. Tradiční bílá pomalu ale jistě mizí - nikoho už nebaví a nepůsobí pozitivně. Takový oranžový či fialový obývák okouzlí na první pohled a pobyt v něm je daleko příjemnější. To samé platí pro ložnice, které jsou zajímavé například v červené či zlaté barvě. Vhodný nábytek pak dovede rekonstrukci bytů k dokonalosti.