Rolovací vrata do průmyslu

Posted in Průmysl.

Pro průmyslové areály logistická centra a nebo třeba i hasičské stanice je velice důležité mít možnost uzavřít své prostory tak, aby nedocházelo k vniknutí nepovolaných osob. Průmyslová rolovací vrata jsou skvělou volbou pro ty, kteří si nechtějí bránit své osobní prostory na úkor designu.

cena rolovacích vrat do průmyslu

 

Rolovací vrata mohou vybavena mříží, která vypadá opravdu výhružně. Nic člověku neřekne „Tady nejsi vítán“ tak dobře, jako právě ocelové lamely spuštěné z vrchu budovy. Svým technickým řešením, dokonce šetří místo, šetří ho i víc, než obyčejné dveře, neboť tím, že se posouvají vertikálně, vůbec neomezují místnost zevnitř nebo naopak prostor na ulici. Jednoduše tam buď jsou anebo ne. U společnosti Spedos si můžete dokonce vybrat barvu dle vlastního uvážení a vzorníku RAL, a nebojte se, ani fialová barva není neobvyklá, a nikoho jistě nepřekvapí.

Odolnost vrat do průmyslu

Zejména patrná je na rolovacích růmyslových vratech odolnost proti větru, ta je vysoká, skoro vysoká, jako maximální konstrukční výška těchto vrat: 8 metrů. Vyjma toho, že existují možnosti dodání vrat, které mají malou propustnost větru, tak jsou i právě ty, které jsou vybaveny mříží, tím se sice zvýší propustnost větru, sníží tepelný součinitel, ale ve výsledku odolnost zůstává stejná.

Ovládání rolovacích vrat

Steně jako u všeho ostatního, je ovládání v dnešní době velice ošemetná záležitost a pokud lidská ruka nemůže zmáčknout tlačítko, tak je to zbytečné. Proto byly IPhonyX takový propadák. Naštěstí už nežijeme v době kamenné, kdy se pro každé zavření a otevření mřížoých vrat musel přihlásit dobrovolník, který je svízelně a mermomocí sundával dolů. Dnes jsou řešeny elektropohonem a jsou pojištěné, aby náhodou nespadly, když vypadne proud. A koli ta sranda stojí? Rolovací průmyslová vrata ceník je skvělý zdroj těchto informací, kdy Vám na tuto otázku rád odpoví pan inženýr Štěrba.