Lakovací boxy dodají lakování lesk

Posted in Auto-moto.

Dnes se detailně podíváme na lakování, se kterým se každý z nás setkal. Dalo by se říci, že se jedná o druh nanášení barvy nebo ochranné vrstvy na materiál. Lakovat lze téměř cokoliv, od dřeva počínaje, přes kov až po umělé hmoty. Článek je zaměřen spíše na lakování automobilů a metodiku, jak předejít případným kazům, aby byl lak co nejdokonalejší.

Nákladní pneumatiky MANDS

Posted in Auto-moto.

Pneumatika, není snad člověk, který by ji neznal. Tak, jak ji známe v dnešní podobě můžeme poděkovat člověku jménem John Boyd Dunlop, když ho napadlo vzít zahradní hadici a instalovat ji na kola dětské tříkolky pro zvýšení komfortu. Jenomže v dnešní době na trhu s pneumatikami neexistuje pouze značka Dunlop, pojďme se podívat na další sortiment a výrobce pneumatik, se kterými se můžeme setkat.

Kvalitní spedice

Posted in Auto-moto.

Dobrá spedice ušetří klientovi nejen mnoho času, ale i nadbytečných starostí. Spedice také zajišťuje spolehlivou přepravu výrobků a ponechá jim konkurenceschopné ceny. Na základě specifikace dané dopravy spedice zajišťují pro své klienty odhad ceny včetně doby doručení. Cena se většinou odvíjí od náročnosti specifik dopravovaného zboží a dle délky cesty. Za předpokladu, že se spedice se svým klientem dohodne, klient oznámí, za jakých podmínek je zboží připraveno k dopravě. Spedice následně zajistí bezproblémové doručení zboží z místa původu do místa určení. Spedice, funguje jako prostřední článek ve vztahu zasilatel a příjemce.

Fámy okolo radarů

Posted in Auto-moto.

V Česku je prostě už normální, že lidé jezdí jako blázni. Žádné zákazy neplatí a ať je to obec či město, "padesátka" se určitě nedodržuje. Proto si spousta obcí začala pořizovat radar na měření rychlosti. A nejen obce. Také stát se s tím snaží bojovat a některé umisťuje například na dálnicích. Lidé jsou ale vyčůraní a zkoumají, kde radary jsou a zkrátka se nechtějí smířit s faktem, že ohrožují okolí rychlou jízdou. Díky tomu pak vznikají různé hoaxy o umístění radarů. Např.: "Chtěl bych vás upozornit, že už máme na naši "dálnici D1" pevný radar, který se nachází někde u 108 km. Pokud můžete rozešlete to co nejvíce lidem. Už tak máme díky bodovému systému co dělat abychom se nepřipravili o řidičský průkaz." O takové zprávě si obrázek uděláte sami. Ve skutečnosti se však na dálnici jen opravují jakýkoliv jiný systém, než měřicí, a lidé už mají bobky.