Články

Flexibilní přenosné ozvučení

Posted in Průmysl.

Hlavní myšlenka bezdrátové technologie je flexibilita. Nekonečné smotávání kabelů je už koncem a stále více lidí si osvojuje volnost a flexibilitu, které tato technologie nabízí. Díky jednoduchému připojení můžeme rychle a efektivně využívat náš čas. Taktéž i přenosné ozvučení patří mezi periferie, které preferujeme bezdrátové. Dokonce i instalace není náročná a obsluhu zvládneme i bez profesionála. Integrovaná baterie není závislá na připojení ke zdroji napětí a tak pohodlně zajišťuje práci. Sestavu si můžeme nakombinovat podle vlastních představ a požadavků, které požadujeme.

Hydraulické šroubení od MHI servis

Posted in Průmysl.

V hydraulickém zařízení by se neměla zanedbat žádná součástka, aby nedošlo ke zbytečným komplikacím. I jeden nekvalitní, či špatně umístěný šroub může napáchat při chodu zařízení velkou paseku. Pokud ale použijeme kvalitní a vhodné hydraulické šroubení, předcházíme těmto potížím. Na trhu existuje nespočet druhů přípojek, spojek, hrdel, matic, průchodek, rychlospojek, držáků trubek, hadice, redukční prvky do potrubí, převlečných matic, zátky a další. Laik se v tom rozhodně nemůže vyznat. Stačí napsat firmě, vyrábějící tyto komponenty, nechat si poradit a najít tu nejlepší cestu. Například od firmy MHI servis.

Bezdrátový rozhlas

Posted in Průmysl.

Hledáte vhodný způsob, jak včas informovat obyvatele města před případnou živelnou událostí, nebo o běžných vyrozumění? Ideálním způsobem je moderní bezdrátové obecní rozhlasy, které se můžou pyšnit mnoha výhodami. Touto cestou můžete občany seznámit s nejnovějšími zprávami týkající se obce, pozvat je na kulturní akce, ale také je upozornit před povodněmi a požárem. Nikdy nevíte, co se může stát, a proto je potřeba, abyste byli na vše včas připraveni.

Krbové nářadí kované

Posted in Průmysl.

Plánujete realizaci krbových kamen? Víte o tom, že krbová kamna přináší nejen potěšení, ale také starosti? Těmi starostmi máme na mysli údržbu. Jelikož jdou moderní technologie neustále kupředu, už není údržba krbových kamen tak náročná, ale i přesto je potřeba nějakou péči kamnům věnovat. Abyste si usnadnili práci, doporučujeme vám krbové nářadí kované, se kterým se vám bude o kamna starat lépe. Hlavní výhodou kovaného nářadí je vysoká kvalita a precizní zpracování.

Čerpadla

Posted in Průmysl.

Čerpadlo je mechanické zařízení, které se využívá k čerpání tekutiny. Čerpadlo dává tekutině kinetickou, potenciální a tlakovou energii. K pohánění čerpadla bývá využíván motor, nebo lidská síla. Na trhu je k dostání celá řada čerpadel – povrchová, ponorná, tlaková, kalová či drenážní. Každý tento typ se liší svými vlastnostmi a účelem použití.