Články

Ubytování Zlín

Posted in Cestování.

Potřebujete se na pár dní ubytovat ve Zlíně, protože zde máte pracovní povinnosti? Nebo se chcete do této oblasti vydat na odpočinkovou dovolenou? Ať už je důvod jakýkoliv, budete hledat ideální ubytování Zlín, které snoubí vysokou kvalitu služeb s příjemnou cenou. Moderně vybavené hotely, prostorné apartmány a bohaté portfolio služeb vám nabízí Hotel 66, který je zasazen do malebného prostředí ve městě Fryšták.

Hotel Zlín

Posted in Cestování.

Přemýšlíte, kam letos vyrazíte na letní dovolenou? Chcete zůstat v České republice a poznat další její krásnou oblast? Zavítejte do Zlína, jehož okolí vám má co nabídnout. Na každý den budete mít bohatý program. Ale v první řadě byste měli vyřešit otázku ubytování. Velmi oblíbený je hotel Zlín, který nabízí celou řadu pokojů s různým vybavením a cenou. Na své si přijdou jak milovníci komfortu, tak i turisté preferující spíše nízkou cenu ubytování.

Wellness pobyty na Moravě

Posted in Cestování.

Wellness pobyty Morava – hotel Kopanice, který se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, nabízí celoroční ubytování pro děti s rodinami, seniory, ale také pro aktivní sportovce. Pobyt Vám zpříjemní nádherné prostředí a ochotný a vstřícný personál.

Kde pořídit kvalitní hliníkové vitríny?

Posted in Ostatní.

Hliníkové vitríny jsou součástí mnoha městských mobiliářů a není snadné je sehnat. Českých výrobců, kteří vyrábějí vitríny je po skromnu. Pokud jste ze Zlínského kraje, tak máte štěstí, protože právě zde působí jeden ryze český výrobce těchto produktů. Firma Forplast dodá vitríny i další součásti městského mobiliáře i do jiných krajů než Zlínského. Další výhodou je ta, že Forplast vám dodá vitríny vždy bez placení dopravy. Jen nepočítejte s tím, že dopravce vám vše doručí i do vyšších pater. S tím si budete muset poradit sami, ale to by neměl být problém.

Jak na drony s kamerou

Posted in Ostatní.

Když chceme točit a fotit z ptačí perspektivy musíme si pořídit dron s kamerou. Nebo bez? Je třeba zvážit více faktorů.  Máme na výběr mezi drony s kamerou a bez kamery. Napadlo mě, že když mám vlastní kvalitní outdoor kameru, že jí snadno manuálně připevním k levné kvadrokoptéře a můžu natáčet. To není ovšem nejlepší cesta. Spíše se na to podívejme opačně.